BİZ KİMİZ?
 
"www.gift14.com" Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş.'nin online satış mağazasıdır. Kurumsal tanıtım web sayfamız "www.fayyamaner.com" adresinden şirketimizi detaylı inceleyebilirsiniz. 
 
Bolu'da yer alan Cadde, 14 Burda AVM, Narven Termal Kasaba ve Çanakkale 17 Burda AVM'deki mağazalarında zengin ürün çeşitliliği ve konforlu sunum alanları ile faaliyet gösteren firmamız aynı zengin deneyimi online olarak da müşterilerine sunmaktadır. Mağazalarımızda yer alan ithalatını gerçekleştirdiğimiz dünya markası Swarovski, kuyumculuk markaları Atasay, Cetaş, Favori'nin yanı sıra Lacoste, Seiko, Armani, Welder gibi popüler saat markalarının yanı sıra, kusursuz işçilik ile Fay Yamaner Mücevher tasarımı altın takılar da www.gift14.com sitemizde cazip kampanyalar ile yer almaktadır. 30 yılın deneyimi ile mağazalarında güven, mükemmeliyetçilik ve en iyi fiyat politikası ile hizmet veren Fay Yamaner Mücevher'in online mağazası gift14, canlı destek ekibi ile satış sırasında ve satış sonrası aynı kaliteyi sürdürmektedir.
 
Yamaner Kuyumculuk ve Mücevher 1989 yılında 9m2 bir kuyumcu olarak Bolu kuyumcular çarşısında emekli subay Ahmet Ş. Yamaner tarafından kurulmuştur. 1998 yılında İşletme lisans eğitimi sonrası Fatih Yamaner yönetiminde İzzet Baysal caddesine ilk mücevher ve saat mağazasını açılarak kuyumculuk sektörüne yeni bir pazar yeri oluşması başarılmıştır.
 
2014 yılından itibaren ‘’Değişim Başladı’’ mottosuyla ‘’FAY YAMANER’’ markasına yatırım kararı almıştır. Yeni dönemde Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş. cadde mağazacılığına ilave olarak 14 Burda alışveriş merkezi, Narven turizm bölgesi ve online ticaret mağazacılığına odaklanarak kuyumculuk sektörüne yatırım yapmaya devam etmektedir.

Fay Yamaner özel tasarım mücevherleri, uluslararası saat markaları, butik cam ve gümüş aksesuar koleksiyonlarıyla bölgesinde en çok tercih edilen mücevher markası olmayı başarmıştır. Kuyumculuk sektöründe birçok çok ilki Bolu ile tanıştıran Fay Yamaner, beş ayrı mağazasındaki sunum alanlarıyla misafirlerine mükemmel konfor alanlarında hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.
 
Bolu merkezde 650m2 mücevher ve saat mağazası, 14 Burda AVM de üç ayrı mücevher, saat ve aksesuar mağazalarının yanında Narven termal kasabadaki Fay Yamaner butik kuyumculuk ve aksesuar mağazası ile misafirlerine benzersiz deneyim yaşatmak için planlanmıştır.

Sanal mağazacılıkta ilk adımlarını 2015 yılında atan Fay Yamaner’in online satış mağazası ‘’www.gift14.com’’ misafirleri tarafından ulusal anlamda güvenle tercih edilmektedir.

Güven, mükemmeliyetçilik, en iyi fiyat politikası, mağaza içi ikramlar ve satış sonrası hizmetlere kadar her detay Fay Yamaner misafirlerine özel anlar yaşatmak için düşünülmüştür.